PSG (akcesoria do bram i ogrodzeń)

Każdy zapewne wie, jakie ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego uważamy, że uzupełnienie elementów kutych odpowiednimi akcesoriami dopełni wizerunek każdej bramy i ogrodzenia.

W ofercie posiadamy akcesoria dwóch firm: Postal Steel Group oraz Umakov. Obydwie charakteryzują się najwyższej jakości produktami, wyszukanym wzornictwem oraz praktyką zastosowania.

Proponujemy najwyższej jakości akcesoria do bram PSG, dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach, które stanowią dopełnienie oferty elementów kutych. Mamy w sprzedaży szereg gotowych zestawów do bram przesuwnych i skrzydłowych. Elementy do bram przesuwnych można zharmonizować z różnego rodzaju ogrodzeniami. Proponujemy również zawiasy oraz inne części, przeznaczone do samodzielnego konstruowania systemów.

Proponujemy najwyższej jakości akcesoria do bram PSG dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach, które stanowią dopełnienie oferty elementów kutych. Mamy w sprzedaży szereg gotowych zestawów do bram przesuwnych (charakteryzujących się różnorodną konfiguracją oraz siłą ciągu), a także do bram skrzydłowych. Elementy do bram przesuwnych można zharmonizować z różnego rodzaju ogrodzeniami. Proponujemy również zawiasy oraz inne części przeznaczone do samodzielnego konstruowania systemów.

Oferujemy następujące rozwiązania z zakresu elementów bram uchylnych, bram dwuskrzydłowych i akcesoriów do bram przesuwnych:

systemy do bram podwieszanych
systemy do bram przesuwnych
zawiasy do bram skrzydłowych
listwy do bram przesuwnych
rolki do bram przesuwnych
wózki do bram przesuwnych
szyny do bram przesuwnych
elektrozaczepy
daszki, szyldy, klamki, wkładki
akcesoria spawalnicze

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży!

POBIERZ KATALOG W PLIKU PDF
ZOBACZ KATALOG ONLINE