O firmie

Co nas wyróżnia wśród innych? Podejście do klienta.

Firma to nie tylko budynki i towar na sprzedaż, to przede wszystkim ludzie tworzący zgrany i niepowtarzalny zespół. Zawsze pragnąłem, aby pracownicy czuli, że działają w firmie, która się o nich troszczy i której są nieodłączną częścią. A także, aby atmosfera była przyjazna zarówno dla nich, jak i dla klientów.

Uważam, że odnajdywanie przyjemności z wykonywania codziennych obowiązków ma znaczący wpływ na jakość obsługi, a tym samym na kontakt z klientami. Od wielu lat pracuję w branży handlowej i wiem, jakie niezwykłe efekty można uzyskać – lubiąc swoje zajęcie. Wiem również, jak trudno jest zmobilizować się do produktywnych działań, gdy to, co robimy, nie daje nam radości i satysfakcji. Praca powinna być pasją, miejscem, gdzie realizujemy swoje marzenia, ambicje i spędzamy czas z ludźmi, którzy podążają w tym samym kierunku.

Gdy zakładałem firmę, posiadałem 10-letnie doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi, co pozwoliło mi zapewnić odbiorcom produkty najwyższej jakości, pochodzące od zaufanych producentów.

Moje motto:
„Jest tylko jeden szef: Klient. On może w firmie zwolnić każdego od samego prezesa, aż po najniższe szczeble w organizacji – wydając swoje pieniądze gdzie indziej.” Sam Walton (założyciel Wal-Mart)

Łukasz Kaczmarek

Na początku…

był garaż. Być może skromnie, ale czy nie w ten sposób rozpoczynali swoją przygodę z biznesem najwięksi przedsiębiorcy? W 2010 roku rozpoczęliśmy dystrybucję wyrobów hutniczych wraz z materiałami niezbędnymi do ich przetwarzania. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Kołaczkowicach (gmina Miejska Górka). Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem, który zapewnia odbiorcom stały dostęp do produktów.

W znacznym stopniu za sukcesem firmy stoi zdolność przewidywania oraz elastyczność w stosunku do potrzeb towarowych naszych odbiorów. Jest to możliwe tylko dzięki wysokim kwalifikacjom i intuicji każdego z pracowników. Większość naszych klientów zajmuje się produkcją i działa w systemie zmianowym, dlatego dostosowanie się do ich potrzeb jest dla naszej firmy priorytetem. Wiemy, jak ważny dla firm produkcyjnych jest stały dostęp do surowca.

Często zdarza się, że do KA 4 dzwoni osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie w danej firmie z pytaniem :

– Masz w magazynie? Bo produkcja wyrobiła 120% normy – potrzebny towar.

I słyszy odpowiedź:

– Mam!

W swej ofercie posiadamy około tysiąca pozycji magazynowych, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy gotowi zamówić tysiąc pierwszą!

KA 4 szczyt do zdobycia!

Wszyscy znamy szczyt K-2, którego zdobycie jest niebywale trudne i osiągalne tylko dla najbardziej wytrwałych himalaistów. My staramy się wejść na swój własny szczyt – KA 4, symbolizujący spełnienie biznesowe, zawodowe i rodzinne.

Działamy na rynku lokalnym. Wiemy, gdzie znajduje się Twoja firma.
Wiemy w jaki sposób i kiedy dostarczyć towar, abyś był zadowolony. Znamy
potrzeby wielkopolskich przedsiębiorców i potrafimy im sprostać.

Liczy się jakość

Wiodącą grupą produktów naszej firmy są wyroby hutnicze. Zwracamy uwagę, aby stal była zawsze najwyższej jakości. Szeroki wybór asortymentu i elastyczność stawia nas na pozycji lidera wśród firm z branży.

Posiadamy w swojej ofercie także produkty z kategorii „dziwne”, dla których realizujemy zamówienia, bez wymaganego minimum – zarówno kilka centymetrów jak i kilka tysięcy metrów potrzebnego materiału. Czas zamówienia jest wtedy wydłużony, ale dostawa pewna!

KA 4 jest także dystrybutorem elementów kutych, elementów do bram i ogrodzeń oraz produktów ze stali nierdzewnej do balustrad firmy Postal i Umakov, bram garażowych Krispol, a także automatyki do bram marek KEY, FAAC, NICE.

Dzięki połączeniu firm Bikrol-Stal i KA 4, osiągnęliśmy miano lidera na rynku wielkopolskim w sprzedaży elementów kutych i napędów. Marka Bikrol-Stal przez  20 lat budowała szerokie grono odbiorców.

Teraz, działając pod szyldem KA 4, priorytetem stają się:

informacja
dostępność towaru
zadowolenie klienta

Chcemy!

Wdrażać nowe zagadnienia i standardy, aby budować obraz solidnego i wiarygodnego dostawcy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ najważniejsze są dla nas partnerskie relacje z klientami.

Działamy przedsiębiorczo, pewnie, odważnie i z pasją, ponieważ chcemy być najlepsi! Bazujemy na zaangażowaniu i umiejętnościach każdego członka zespołu. Nasze działania opierają się na otwartości i wzajemnym szacunku.

Szybkość realizacji zamówień, bezpłatna dostawa towaru, rzetelność oraz uczciwość w stosunku do naszych klientów – to główne atuty, które wyróżniają nas spośród firm konkurencyjnych!

Za swoje zaangażowanie w przeciągu kilku lat obecności na rynku otrzymaliśmy między innymi:

Nasza firma otrzymała Rubinowy HIT za działania przedsiębiorstwa w oparciu o Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Oprawa całej imprezy po raz kolejny była niepowtarzalna. Goście mieli okazję poznać Jakuba Herforta – laureata 9 edycji „Mam talent” oraz wspaniałe dziewczyny z zespołu Free Angels o niezwykłej urodzie i prześwietnych głosach. A na koniec gali – koncert Kasi Kowalskiej.