KA 4 resPect

Gala Mistrzów Sportu

Gala 11

Pięknego zaszczytu doznały nasze dziewczyny, które w piątkowe popołudnie wzięły udział w Gali Mistrzów Sportu.Plebiscyt organizowany przez “Głos Wielkopolski” swój finał miał na Gali Mistrzów Sportu, która odbyła się na auli AWF w Poznaniu. Udaliśmy się na nią w bardzo licznej, ponad trzydziestoosobowej grupie zawodniczek. Po przywitaniu organizatorzy przeszli do wręczenia nagród. Na sam początek nagrodzono zwycięzców w powiatach, w kategoriach Sportowiec Roku Junior, Sportowiec Roku Senior, Trener Roku oraz Drużyna Roku. Następnie nagrodzono najlepsze trzy miejsca w każdej kategorii, w województwie wielkopolskim.

Nasze dziewczyny oczywiście czekały na kategorie “Drużyna Roku”, podczas odczytywania pierwszego miejsca, wszystkie nasze zawodniczki poproszono na scenę, co wprawiło w zachwyt wszystkich zebranych, którzy nagrodzili naszą drużynę brawami. Nagrody dla naszej ekipy wręczał m.in. Pan Paweł Wojtala – prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, na koniec dziewczyny pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów 😉

Gala Mistrzów Sportu była dla nas ogromną atrakcją, a tytuł Drużyny Roku w Wielkopolsce nagrodą za miniony 2017 rok, który był dla nas bardzo pracowity i pełen sukcesów, dlatego składamy serdeczne podziękowania wszystkim naszym sympatykom, którzy oddawali swoje głosy na nasze dziewczyny, DZIĘKUJEMY!!!